Kožní vyrážky může být chronické ekzémy V mnoha psích plemen

Kožní vyrážky, které se vyskytují v průběhu času a které jsou přímo způsobeny kontaktem s konkrétním typem dráždivé jsou často klasifikovány jako chronické ekzémy u psů. Tyto podmínky se objeví v celé psí život, ale často více zřejmé a chronické povahy jako pes zraje, nebo, je-li nemocný nebo stresu. Všechny plemena psů mohou mít chronické ekzémy, ale plemena, která jsou nejvíce známé pro kožní stav, patří německý ovčák, dalmatin a holé plemena psů, jako je čínský chocholatý pes a mexický naháč. Některé basenji psi, kteří mají velmi citlivou pokožku jsou také náchylné ke vzniku ekzémů.

Různé typy psů a různých příčin stavu pokožky může způsobit různé typy chronické ekzémy. V případě suchého ekzému majitel všimne suché, šupinaté skvrny na kůži, které začínají relativně malý a potom rozbalte rychle po celém těle psa, nebo mohou zůstat poměrně lokalizována v jedné oblasti. Často se suché šupinaté typ ekzému je způsoben reakcí na bleší kousnutí a je dále drážděn psa neustále poškrábání oblast. Jakmile pes vlastně podtrhne povrchu kůže nebo začne lízat oblast neustále je mnohem vyšší pravděpodobnost bakteriální infekce se osvědčuje, která se pak vede do vlhké ekzémy stavu často známý jako hot spot.

Kromě blech je zde několik dalších podmínek, které mohou vést k vysušování kůže nebo vlhkým ekzém u psů. Dieta může mít obrovský vliv na kůži jako psi, stejně jako lidé, mohou být alergičtí na přídatné látky v jejich potravě. Často pšenice nebo kukuřice alergie mohou být problémem pro psy, které mají chronické ekzém. Nalezení správné, vyvážené, vysoce kvalitní potraviny, které neobsahují tyto ingredience budou klíčem k prevenci konstantní suchou pokožku a svědění. Šampony, kondicionéry, můžete čisticí prostředky v herbicidů domácí, nebo pesticidy v zahradě nebo ve dvoře nebo dokonce vznášejících alergenů způsobit buď suché nebo mokré ekzém u citlivých psů.

První věc, kterou udělat, pokud si všimnete jakýchkoli suché, šupinatá, šupinaté nebo holé skvrny na kůži psa, je okamžitě vzít psa do veterináře. I když se může předpokládat to je ekzém problém, může to být také závažná alergie nebo dokonce prašivina, oba který bude vyžadovat odlišné zacházení. Po veterinář potvrdil, že tento stav je ekzém, je důležité odstranit dráždidlo z prostředí, pokud je to vůbec možné, což může zahrnovat značné množství pokusů a omylů. Věnujte zvláštní pozornost nové přírůstky do životního prostředí nebo změny ve stravě, protože to jsou často spouští. V případě chronické ekzém může být blecha alergie, tak efektivní a průběžné blecha léčba psa a obývací prostor je zásadní.

Existuje celá řada hydratační a antibakteriální ekzém krémy, pleťové vody a dokonce i šampony, které jsou k dispozici prostřednictvím vašeho veterináře. Některé bylinné léčby, jako aloe vera jsou účinné u některých psů, ale vyhnout se použití jakýchkoli rostlinné nebo lidské kůže výrobky bez porady s veterinářem. Udržování pokožku v suchu a bez nečistot, stejně jako možná ořezovou oblast pomoci se sušením ve vlhkých ekzémů podmínek může být také doporučeno veterinářem. Ve velmi závažných případech veterinář může doporučit steroidy nebo kortikosteroidy zastavit svědění a škrábání okamžitě, ale tyto úpravy se obvykle používají pouze velmi krátký termín a ve vážných případech.
Chronická Ekzém, zdravotní problémy, zdravotní, alergie, genetické poruchy, Kožní podmínky, Získané poruchy, dieta, lékařské, krmení, Hot Spots

Spongy Hoof – Opposite Of Dry Hoof
Otázky se zeptat na Chovatel
Polyartritida Zejména zmrzačení u mladých psů
Folikulární zánět spojivek: Co je příčinou mého psa je oči, aby se zbarví červeně?
Maligní histiocytóza
Bolesti zad, příznaky Nohy slabost nervů, Související syndromu
Renální amyloidóza
Eye Drenážní
Šedý zákal může ovlivnit vaše Canine
OCD: hlavní příčinou psí artritidy, poškození kloubů
Zdědil Ucpání Heart Valve, může zúžení ohrozit Váš mazlíček

Leave a Reply