Kvasinky dermatitida je Nasty kůže Stav

Kvasinky dermatitida nebo kvasinkových infekcí, více formálně známý jako Malessezia dermatitidy, může dojít téměř na každém typu, věku nebo plemeno či psa. Nejčastěji se nachází na psy s dvojitými jedinců, kde jsou ideální teplé, vlhké prostředí pro kvasinky růst a šířit se přirozeně více optimální. Nicméně, i krátké vlasy a jeden potažené plemena psů se dostat kvasinkovou dermatitidou za správných podmínek.

Všichni psi mají nějakou přítomnost kvasinek na kůži po celou dobu. Během období stresu, při alergických reakcích, nebo dokonce v průběhu různých fází reprodukčního cyklu kůže může produkovat další oleje, které vedou k ideálnímu růstu médium pro kvasinky. Psi s přirozeně mastnou pleť nebo s existujícími kožními podmínek, jako seborrhea jsou s největší pravděpodobností kandidáty na rozvoj kvasinek dermatitidy. Vzhledem k tomu, seborrhea může být způsoben několika faktory, které je velmi důležité úzce spolupracovat s veterinářem, aby se pokusili zjistit příčinu nadměrného produkce ropy. Kromě toho jsou zde i některé plemena, která jsou jen více geneticky pravděpodobnost vzniku stavu. Tato plemena jsou čivavy, Chow žrádla, Basset Hounds, Shetland Ovčáci, Lhaso Apsos, pudl, kokr španěl, jezevčíci, Silky a West Highland White teriéry a maltské. Ačkoli nemoc vypadá a voní spíše ošklivé, to není nakažlivé, a nemohou být rozloženy mezi psy, lidi a ostatní domácí zvířata.

První známky kvasinek dermatitidou jsou obvykle konstantní poškrábání a olizovat jedné oblasti kůže, velmi podobný k reakci na hot spot. Majitelé si všimnout vyrážku nebo podrážděnou hledáte patch, který i nadále zhoršovat a to jak s jeho psa poškrábání a olizovat, stejně jako s rostoucím množstvím kvasinek přítomných. Kůže se stane vrásčitý a slon-jako v vzhledu v postižené oblasti, často s křupavým, tekuté, kteří hledají léze, které mají velmi odporný a nápadné zápach. Jak množství kvasinek na kůži zvýšení, může být tato podmínka se rychle rozšířila po celé psího těla.

Léčba kvasinek dermatitidy se liší v závislosti na tom, jak velká z oblasti kůže je ovlivněn. Pro malé oblasti kůže nebo pro malé psy pravidelně shampooing pomocí anti-kvasinkové šampony pro odstranění olejů z kůže, které jsou krmí kvasinky jsou často první možnost léčby. V případech, kdy existuje spousta kůže postižených, jsou perorální antibiotika také předepsán pomoci psa zotavit rychleji, stejně jako k léčbě jakékoliv sekundárních bakteriálních infekcí, které mohou nastat. Antibakteriální kůže ubrousky mohou být použity k léčbě malých ploch a odstranit oleje z pokožky.

Podmínkou bude pravděpodobně dojde znovu, když oleje v kůži vybudovat na příslušných úrovních, aby podporovaly nekontrolovatelný růst kvasinek znovu. Rutinní koupání a zacházet se všemi základní nutriční, hormonální nebo metabolické poruchy, které mohou přispívat k nadměrné produkce ropy jsou důležité v prevenci další ohnisko. Včasná léčba i malých ploch je třeba začít ihned po zjištění jejich. U psů, které se neustále olizování na oblast límec alžbětinské bude nutné, jak bude nějaký typ ochranného oblékání, jsou-li poškrábání.
Kvasinky dermatitida, Podmínky, zdraví, získané poruchy

Pelger-Huet syndrom: Přihlásit věcí příštích?
OAAM V Arabové
Nadváha Kočky
Mazové adenitis: Suchá kůže snímku na Extreme
Klíšťata
Nepřesvědčivost
Kožní alergie Vytvořit Misery pro domácí zvířata, majitelé
Málo Nozdry (stenotických nares): Dýchací Easy Once Again
Zdědil polyneuropatie jeden z mnoha nervy-příbuzné psím poruch
Polycystická onemocnění ledvin (PKD)
Dědičné portosystémový Bočníky Poškození vašeho psa játra

Leave a Reply