Městnavé srdeční selhání nejčastější příčinou úmrtí u dospělých psů

I když každá plemeno psa může potenciálně vyvinout městnavé srdeční selhání je nejvíce obyčejně známo, že ovlivňují menší plemena psů. Pro další přidat k problému často tito psi vykazují několik příznaky nebo známky, aby upozornily jejich majitelé na probíhající, vážnému zdravotnímu stavu, který je pomalu klesající schopnost srdce fungovat správně. Vzhledem k tomu, příznaky městnavého srdečního selhání jsou často velmi podobné tomu, co by mohlo být rozumně očekávat, že chování spojené se stárnutím psa, často majitelé ujít několik prvních jemné známky nebo předpokládat, že jsou jen stáří nastavení a.

Existují tři běžné a jasné známky toho, že majitelé malých plemen by měla být pečlivě sledují své psy pro. Patří mezi ně klesající energii a výdrž úrovně, nárůstu problémů ve dýchání a zvyšuje kašle buď při cvičení nebo při odpočinku. Typicky u psů městnavé srdeční selhání je slabost nebo nedostatek schopnosti pro ventily v srdci, aby se zabránilo krev z proudění dozadu přes systém. Tepny a žíly ucpání nejsou typicky starost o psy, protože jejich strava není vysoká v potravinách, které mohou způsobit tyto podmínky. Psi, kteří jsou krmeni nesprávné výživy a spoustu lidských potravin může mít nějaké obstrukce cév, ale to je daleko méně časté než ventilu nebo srdečního svalu problém.

Deceasing energie a výdrž úrovně dojít, protože srdce je již schopen efektivně čerpat kyslík bohatou krev do těla, což vede k slabosti a nedostatku energie. Pes může zdát ochotni podílet se na hrách a na procházky, ale prostě nezdá se, že mají schopnost. Spolu s tím bude rychlý a dýcháním jako psí tělo se snaží vnést více kyslíku do systému. Vzhledem k tomu, srdce není čerpání správně je více tekutiny vybudovat v plicích, snížení jejich fungování a účinnosti. Otok srdce bude také vyvíjet tlak na dýchací systém, který bude rovněž zvýší obtížnost v kreslení a výstup vzduchu z plic. Kašel je tělo pokus zbavit tlaku a tekutiny, který je postaven v systému. Často v ročním veterinář zkontrolovat srdeční šelest bude si všiml, že může být příznakem ventilů problémů vznikající v srdci.

Městnavé srdeční selhání nelze vyléčit, ale lze ji podařilo, takže pes může vést šťastný a normální život. On nebo ona bude obvykle mít řadu zkoušek včetně EKG, RTG záření a krevní práce. Pro srdeční poškození veterinář bude obvykle předepisují kombinaci procedur, které mohou zahrnovat diuretika odstranit nadbytečné tekutiny a sodík z těla, dilatátor léky zvýšit velikost krevních cév a zlepšení průtoku krve, drogy, jako Digitalis, který bude brzdit a posílit srdce a speciální dieta, která sníží sodíku a zvýšit základní živiny.

Pes s městnavým srdečním selháním bude muset být pečlivě sledováni, a mají omezené úrovně výkonu pro snížení namáhání srdce. Měly by být poskytnut dostatek příležitostí pro přiměřené délky, pomalejší procházky a další cvičení, protože to je zásadní pro celkové zdraví. Včasné odhalení a diagnóza a pravidelné drogové terapie může pomoci psů s chronickým srdečním selháním žít několik let po stanovení diagnózy.
Městnavé srdeční selhání, zdravotní problémy, zdravotní, městnavé srdeční selhání, poruchy Získané, Feeding, cvičení, strava

Koleno Dysplazie: Záhadný Stav pro veterináře a vlastníci
Endokardiální fibroelastóza
Fosfofruktokináza Nedostatek: Uvedení jaro Zpět na vašeho psa v kroku
Jaterní poruchy a tělo koně
Expozice keratopatii syndrom: Zděděno Eye Stav
Otitis externa Infekce Psí uši a jak na ně
Nádory vlasový folikul – Skoro kosmetický problém u některých plemen
Rohovky dystrofie je dědičné oční vadou,
Dermatomyozitida: kožní léze se nejprve přihlásit této vzácné poruchy
Blechy
Málo Nozdry (stenotických nares): Dýchací Easy Once Again

Leave a Reply