Mitrální chlopně Onemocnění srdce

U psů se srdeční selhání obvykle charakterizována problémy s mitrální chlopně. To platí zejména na menších plemen, ale je použitelná pro alespoň do určité míry se všemi psy. Mitrální chlopně se odkazuje na svalové ventilu, který odděluje levou síň a komoru. Jeho funkce, při práci správně, je, aby se zabránilo zpětnému toku krve, jakmile prošel jedné části srdce zvýšit účinnost srdečního čerpací, tj. – každá část krve, která prochází srdcem jen potřebuje být čerpána jednou, protože mitrální chlopně brání proudění dozadu. Postupem času se však, tento ventil začne zmenšovat a ztvrdnout jako přirozený důsledek stárnutí. Pokud k tomu dojde, těsnění tvoří již není tak pevně, jak to musí být a krev je dovoleno téct zpět, čímž se významně zvyšuje tlak v levé srdeční komory, která má nyní proudění krve od dvou zdrojů. V nejhorším případě může tento stav vést ke zvýšení krevního tlaku v průběhu celého těla, včetně plic, mozku a dalších orgánů.

Konečný výsledek žít s tímto zvýšeným krevním tlakem, je, že váš pes krev začne vytékat z krevních cév účetní, a vstřebat do okolní svalové tkáně. To způsobuje nepříjemný a znatelné otoky názvem edém. Včasného varování znamení toho, že byste měli brát velmi vážně, je přetrvávající kašel nesouvisí se studenou nebo jiné přechodné nemoci. Ačkoli to může být zbaven pomocí diuretik, které tvoří pes močit více, a zmírnit tak některé tlaku přebytečných tělesných tekutin, edém je opravdu jen symptomem většího základní problém: nedostatečnost mitrální chlopně.

Jak plyne čas, a to iv případě, že jsou považovány příznaky, vyšší napětí je kladen na srdce k pumpě krev stejně jako zvýšený krevní tlak způsobí zesílení srdečních stěn. Nakonec, bude schopen splnit zátěž na něj, a to se nezdaří.

Nicméně, situace není bez jisté míry naděje. Ačkoli mitrální chlopně srdeční choroba je opravdu jen přirozeným důsledkem stárnutí, pokud si na místě varovné příznaky brzy, existuje mnoho kroků, které můžete podniknout, aby se výrazně zpomalit (ne-li zastavení) jeho průběh. Zejména, jsou léky, jako je digoxin a různých ACE inhibitory, které vám pomohou, aby přirozený rytmus zpět do srdečního svalu a snížit celkovou zátěž na varhany. Kromě toho, bude přechod na speciálně formulované zvířata v zájmovém chovu, která je s nízkým obsahem sodíku a zapojení do veterinární lékař předepsaným cvičebního programu pomoci přirozeně snížit krevní tlak a zvýšit schopnost srdce se vypořádat s břemenem umístěným na něj mitrální chlopně selhání.
Mitrální chlopně srdeční choroby, srdeční šelesty, zdravotní problémy, zdravotní, městnavé srdeční selhání, získaného Poruchy, cvičení

Přední Segment dysgeneze: Genetická stavu oka
Anaerobní bakterie – Problém v mnoha aspektech koně
Pohyby uškrtit stehno v Kavalír King Charles španělé jsou spojeny s Syringomy
Trávicí Canal Funkce V Horse Health
Udržet si Shar Pei v tip top tvar
Zlomeniny malé problémy, které mohou vést k velké problémy
OCD: hlavní příčinou psí artritidy, poškození kloubů
Ušní maz Nahromadění
Pin-Toes způsobit tlak na klouby
Infekce močového měchýře
Expozice keratopatii syndrom: Zděděno Eye Stav

Leave a Reply