Pelger-Huet syndrom: Přihlásit věcí příštích?

Pelger-Huet syndrom je pozorován abnormality formování jádra bílých krvinek. Vzhledem k tomu, typický bílý krevní buněčné jádro bude mít obecně kolo vzhled, buňky ovlivněné Pelger-Huetovy syndromem získat tvar více jako dvěma kulatými tvary drží pohromadě díky tenkým mostem. To je často popisováno jako bytí ve tvaru arašídy. Ačkoli Pelger-Huet syndrom je definován jako vrozená abnormalita, to může a často je vyvinut post-porodu a v takových případech je pojmenován získaného Pelger-Huet syndrom i když pro všechny záměry a účely, to zůstává stejná vada.

Tento konkrétní typ buněčné vady je významná není, protože žádné skutečné problémy, které způsobuje samo o sobě, ale protože se chová jako hlasatel na mnohem vážnější onemocnění, jako je leukémie.

Ačkoli nějaký plemeno se může vyvinout Pelger-Huet syndrom, australští ovčáci mají zdaleka nejvyšší tendenci uzavírat smlouvy nepořádek. Jiná plemena, v němž je častěji zpozorovaná patří basenji, je border kolie, Bostonský teriér, na kokršpaněl, německý ovčák, a samojed.

Diagnóza Pelger-Huetovy syndromu může dokázat poněkud problematické, neboť v podobných jaderné abnormality mohou být způsobeny různými věcech celkem, jako je infekce nebo nádorové změny. Dokonce mohou být vyvolaná užívání drog.

Jakmile Pelger-Huet syndrom byl diagnostikován s jistotou, nicméně, několik věcí jasné. Konstantní pozorování psa bílých krvinek musí být provedeny, aby v oku na jejich počtu. Pokud jejich vývoj vyrůstá z ruky, mohou tyto nezralé leukocyty rychle množit a mít negativní vliv na jinak zdravých buněk kostní dřeně. Co to znamená pro vás a váš pes je, že jeho kosti budou pravděpodobně zkřehnout, a dokonce i malé zranění může stát velmi významný, protože krev sráží proces je vážně ohrožena.

Vzhledem k tomu, bílé krvinky vyráběné v psa s Pelger-Huetovy syndromem jsou velmi dysfunkční, může nežádoucí autoimunitní reakce také nastat. To by mohlo produkovat nouzového stavu, v němž psa vlastní imunitní systém začne útočit zdravou tkáň, slučování potřebu zdravých bílých krvinek, které prostě nejsou přítomny.

Je-li množství bílých krvinek pozorovaných během rutinního pozorování jde do vysoce abnormálním stavu, nouzový postup, ve kterém je počet dysfunkčních leukocytů v psího těla drasticky snižuje může být přijata. Jakmile bílých krvinek, dosáhnout kritické fáze se tímto způsobem dochází ke změně, že vyšší procento nových vyrobených nahradit nedostatek bude zdravé a normální. Tento proces se může opakovat poměrně často tak dlouho, dokud se dává poněkud slibné výsledky.

Není tam žádný lék na Pelger-Huetovy syndromu, ale je důležité si uvědomit, že to není samo o sobě nemoc. Je to jen znamení, že musíte bedlivě sledovat svého psa bílých krvinek tak, že pokud by byla více vážné problémy, budete připraveni a schopni zastavit.
Pelger-Huet syndrom, zdravotní problémy, zdraví, Genetické poruchy, autoimunitní poruchy

Onemocnění srdce Silent Killer
Čéška Knocks může být těžké na Váš malého psa
Zánět žaludku
Oh ty otravné Roztoči
Problémy se zuby: Plaque výstavbě, tatarské problémy
Heartworms
Genetická hemolytická anémie je vážný zdravotní Concern
Lymfosarkom
Opisováním: A Sign Of nudy ve stájích
Kočičí akné
Genetické mutace vést k poruchám v psím Cornea

Leave a Reply