Pohyby uškrtit stehno v Kavalír King Charles španělé jsou spojeny s Syringomy

Existuje mnoho různých onemocnění, která špičáky a lidé mohou jak trpí a syringomyelia je jedna taková podmínka. To je věřil, že v jednom chovu, a to Cavalier King Charles Spaniel, je tento stav dědičné a mohou být způsobeny malformací Chiari u základu páteře a lebky. Podmínkou je pojmenovaný po Arnold Chiari, první lidské diagnostikován s podmínkou.

Příčinou syringomyelie v Kavalír King Charles španělé je vždy z vývoje kapalinové prostorách nebo vaky podél páteře. These kapaliny vaky zabránit normální pohyb tekutin prostřednictvím páteře vede k extrémní bolesti v pohybu níže, kde se nachází tekutina vak, více správně známý jako syrinx,. To může také dojít, pokud mozek je příliš velký pro lebky dutiny a tlačí ven když otvoru na zadní části lebky v dolní části krku (Chiari malformace). To bude produkovat překážku k normálnímu plynulým pohybem vedoucí syringomyelie. Několik hračky a šálek plemen mohou mít také tuto podmínku.

Symptomy syringomyelie může začít postupně, nebo může být velmi závažné relativně rychle, v závislosti na velikosti syrinx a umístění dutiny. Tato podmínka je často odkazoval se na jak krku škrabadlo syndromu jako psi se zdají být neustále poškrábání ve vzduchu kolem jejich krků s jejich zadních nohách. U psů s mírnou syringomyelie tam bude nějaký občasná bolest, která se bude zdát voskovat a ubývat v závislosti na věku psa a umístění vaku na páteři. V závažných případech se bolest tak intenzivní, že pes nebude pohybovat svůj krk a nemůže tolerovat dotek na krku, obličeje, uší, ramen nebo hrudníku. Vzhledem k tomu, stav zhorší pes může stát slabý, záchvaty a rozvíjet kroucení páteře známé jako skoliózy. V některých případech bude pes spát pouze s hlavou povýšena nad ramena. Obvykle škrábání a bolest bude nejvíce patrné na jedné straně těla, ale ne oběma. V těchto závažných případech pes nebude jíst ani pít a často nepohybuje dobrovolně. Typicky většina psů s podmínkou začne ukazovat známky mezi šesti měsíců do dvou do tří let věku, ale občas dospělí psi začnou zobrazovat stav v pozdějším životě.

K dispozici je smíšené zprávy jak k progresi onemocnění. V závažných případech tento stav může být vysilující do šesti měsíců do jednoho roku, zatímco v lehčích případech se pes může vést relativně normální život bez nutnosti specifických lékařských zásahů. Jediný způsob, jak naprosto potvrdit syringomyelie je přes MRI testu, který nemusí být k dispozici ve všech kancelářích veterináře.

Ošetření se může pohybovat od kortikosteroidy ošetření, terapií léky proti bolesti a dokonce i chirurgie v extrémních případech. Anti-pobuřující drogy lze ovládat jak bolest a možnost progrese stavu. V chirurgických postupů jsou dutiny uzavřeny, aby se zabránilo hromadění tekutin v těchto oblastech. Někteří výzkumníci hlásí dobré míry úspěšnosti s chirurgickými postupy, i když stav může objevit znovu jinde na páteři na později.
Syringomyelie, zdravotní problémy, zdraví, kavalír King Charles španěl, nervové problémy, Různé poruchy

Pin-Toes způsobit tlak na klouby
Pelger-Huet syndrom: Přihlásit věcí příštích?
Nesprávné výsledky Oční vývoj v Vision krádež sítnicové dysplazií
Udržet ochladit v Dog Days Of Summer
Renální Kortikální hypoplazie: Neúplné Vývoj ledvin Cortex
Příštítných tělísek může vést k vážným poškození kostí
Retinální Folds: oční vady byste měli být vědomi
Renální amyloidóza
Předčasná Disc degenerace: Pěstování Old předtím jejich čas
Reakce na podráždění očí
Dyscoria: problém s oční čočky

Leave a Reply