Potkávací Zpět Je Postavení problém

Některá plemena koní, zejména litevské Heavy tažný kůň, jsou náchylné k držení těla problémy, které mají za následek potkávací zad. Typicky potkávací zpět, což dává charakteristickou houpat nebo nápadné deprese v zádech, kde sedlo by normálně sedět, se stává výraznější a jasné jako koně věků. To je způsobeno kombinací několika faktorů včetně přírodních degeneraci svalů podporujících páteř, snížení svalového tonu po celém těle, stejně jako zvýšení hmotnosti koně, který je podporován páteře. U plemen koní s velmi dlouhými záda nebo ve velkých tažných koní, které prostě váží víc pravděpodobnost potkávacího zadní straně je větší než v kratších zajištěných, lehčí plemen.

Majitelé koní by si měli uvědomit, že existují i ​​zdravotní stavy, které mohou způsobit tlumené záda. Starší koně s potkávacím záda a dlouhé, vlnité nebo kudrnaté vlasy, které neuvolňuje pravděpodobně být diagnostikován s Cushingova nemoc, stav, který nastane od benigní nádor na hypofýze. Tento typ potkávacího zad se může objevit v každém plemeni, ale je nejvíce obyčejný v Morgans, které jsou starší než 20 let. Kromě potkávací zadní, dlouhý chlupatý tupá srst, ztráta chuti k jídlu a zvýšené pití a močení je tato diagnóza poměrně jednoduché. Léčba, jakmile opět začala ponořit bude mít za následek řízení stavu, ale nebude narovnat páteř.

Potkávací zpět může dojít také u koní, které byly nuceny nést nebo táhnout těžká břemena buď jako návrhy nebo koš koní nebo jako soumarů. Často koně, které jsou odbourávány jezdit příliš mladý, než ve věku 2-3 let se bude rozvíjet houpat záda nebo máčené zpět jako oni zrají. To je přímo způsobeno nezodpovědností ze strany vlastníka a trenér tím, že umožňuje hříbě plně rozvinout před zahájením použít další váhu táhnout či nést těžká břemena. Mnoho zodpovědných chovatelů, zejména koní, které jsou známy jako pomalu zrát, nejsou plně trénovat koně, aby se jel nebo pracoval, dokud nejsou tři nebo více let, aby do zad a kostry dostatek času na rozvoj a posílení.

Chcete-li zabránit máčené v roce koní jak oni zrají řádné nutriční péče je nutností. Jak koně zestárnou, tak bude potřebovat speciální stravu, zejména pokud zuby problémy nebo zažívací problémy jsou přítomny. Doplatky s minerálů, vitamínů a živin, jsou k dispozici na pomoc zachovat kostru a chránit svalovou atrofii či degenerace u starších koní. Pravidelné, bude mírné cvičení také pomáhají udržovat zpět silná, ale těžká práce, nebo nadměrné cvičení na nerovném nebo obtížný terén není vhodný pro starší koně. Skákat nebo použití těchto koní pro těžké návrhu práci nebo práci zvířat se také nedoporučuje vzhledem k dodatečné zatížení na páteři jsou tyto typy činností příčiny.
Potkávací zpět, Poruchy kostí a kloubů, poruchy Získané, zdraví

Jaterní poruchy a tělo koně
Ununited Anconeal proces není vždy oslabujících
“Rolling Stones” může být problém pro vaše špičáku
Hemangiosarcomas – rakoviny v cévách
Nystagmus
Rostoucí bolesti u velkých a obřích plemen
Keratokonjunktivitida sicca
Nádory vlasový folikul – Skoro kosmetický problém u některých plemen
Inside-Out řasy Agony of entropium
Roztroušená skleróza nebo spavá nemoc: A, jimž lze předcházet Virus
Kožní vyrážky může být chronické ekzémy V mnoha psích plemen

Leave a Reply