Psí kapání z nosu: mizerná situace pro všechny druhy

Psí příspěvek nosní kapání je stav, ve kterém váš pes dutiny produkují obrovské přebytek hlenu, který pak odčerpá po zádech jeho nebo její hrdlo místo toho, aby přešla do nosní dutiny, kde může být později vyloučen. Je to frustrující onemocnění, které způsobuje téměř konstantní pocit podráždění v zadní části krku a navíc se zvyšuje pravděpodobnost infekce a bolesti v krku, může přidat hodně stresu vašeho psího života, které by mohly způsobit mu nebo jí jednat v neobvyklých a nežádoucí způsoby.

Počet možných příčin psího po kapání nosní je obrovská. To může být zahájeno základními respiračních onemocnění, jako je rýma a sinusitidy, nebo by to mohlo vyvinout v důsledku poranění krku a nosních dutin, jako je nemoc kyseliny refluxní nebo zvláště špatnou instance dýchacích cest zablokování. Je dokonce možné, alergických reakcí na potraviny, léky, nebo něco v životním prostředí způsobit psím příspěvek nosní kapání nastat.

Bez ohledu na příčinu, nemoc je poměrně snadné diagnostikovat. Existují určité klinické příznaky, které byste měli být na pozoru v psa. Patří mezi ně konstantní požití ve snaze zbavit se lechtání v krku, ucpaný dýchacích cest, která by mohla vést k dušnosti nebo snížené tolerance k výkonu. On nebo ona nemusí jíst se stejnou chutí, že on nebo ona obvykle dělá kvůli chronické bolesti v krku, který je často doprovázen nekontrolovatelné záchvaty kašle. Konečně, přetrvávající špatný dech je velmi dobrým ukazatelem, že váš pes trpí psím po kapání nosní.

Léčba závisí do značné míry na základní příčině tohoto stavu. Během časných stadií diagnózy, je důležité, aby hodně tekutin, aby svého psa k úlevě od zácpy a dehydrataci. Během této doby, bude velké množství kultur a tampony budou asi z vašeho psa krku a nosu ve snaze přesněji porozumět tomu, co je příčinou jeho nebo její utrpení.

Je-li příčinou je zjištěno, že přetrvávající infekce dutiny, pak antibiotika jsou obvykle průběh akce a jsou často velmi efektivní. Občas se tělesná vada za následek přetrvávání poštovní nosní kapání a v těchto případech, musí být pravidelně nasal zavlažování být zaměstnán. Některé drobné operace na re-trasy toku nadměrného hlenu může být také užitečné pro vašeho psa. Je-li příčinou je zjištěno, že je alergický v přírodě, pak výše uvedené kroky by mohla ještě být přijata ke zmírnění svého psa utrpení, zatímco alergie část onemocnění je posuzována nezávisle léků, jako jsou antihistaminika a silné dekongestantů. Steroidy byly použity efektivně v minulosti, ale nejsou vhodné pro nic víc, než krátkodobé použití.

Zatímco není tam žádný skutečný lék na psí po okapní nosní, může nemoc být velmi efektivně řízeny věnovat pozornost vašeho psa prostředí a pomáhá izolovat centrální příčinu poruchy. Je možné, že jednoduchý životní styl nebo dietní změny je vše, co je nutné uvolnit jeho nebo její utrpení.
Příspěvek nosní kapání, zdravotní problémy, zdraví, alergie, zdravotní

Vnější paraziti mohou být ovládány
Dysplazie kyčelního kloubu
Správa Hubnutí u obézních koní
Psím von Willebrandova nemoc podobná lidské hemofilie
Zdravé a problematická Cvičení
Cystinurie a ledvinové kameny u psů
Sytič: A, jimž lze předcházet jíst problém
Ušní maz Nahromadění
Průlomy v psím zdravotních problémů, které
Dospělý pes Očkování
Zlomeniny malé problémy, které mohou vést k velké problémy

Leave a Reply