Psí Obsedantně-kompulzivní porucha: Jak se stát Porozumění Majitel

Stejně jako u lidí, je obsedantně kompulzivní porucha u psů charakterizované nekontrolovatelným opakování bizarní, z kontextu chování. Toto chování může být doslova cokoliv a je zaměřena buď na jiná zvířata nebo člověka, nebo dokonce i na neživé objekty, jako jsou jídel nebo kusem nábytku. V nejméně závažných případech může vašeho psa porucha projeví až něco jednoduchého, jako přecházel sem a tam, nebo se skrývat v určitém místě pro zdánlivě bez důvodu. Jindy, to může stát se více problematické jako když začnou štěkat na nic na hodiny v době, nebo zničit nebo jiné tyto vlastnosti bez provokace. V nejhorších případech může váš pes způsobit vážné problémy, otáčením jeho frustraci proti sobě. V mnoha případech by to mohlo projevit jako destruktivní chování, jako je pes chorobně žvýkání na vlastní nohy, což vede k infekcím a problematických lézí. Psi, kteří vykazují obsedantně kompulzivní poruchy jsou často mylně považovány za příliš agresivní, ale ve skutečnosti to není obvykle případ. Oni jsou prostě působí v cestách, které jsou vnímány jako ohrožující, ani ty, kteří nemohou pochopit psa motivace.

Obecně platí, že je psí Obsedantně-kompulzivní porucha myšlenka pocházet z jedné ze tří příčin: stres, úzkost, nebo nuda. Diagnostika jsou zpracovány jinak ve všech případech. Jakmile porucha projevila prostřednictvím chování, jsou možné příčiny analyzovány a zúžil dolů. Pokud něco je identifikována jako příčina významné stres svému psovi, a pak jeho nebo její porucha je pravděpodobně způsoben tím, že. Pokud tam byl nedávný drastické změny svého psa životního stylu, včetně možnosti separační úzkosti, pak je to velmi pravděpodobnou příčinou stejně. Konečně, bude psi, kteří jsou nedostatečně bavit nebo vykonává často rozvíjet OCD, takže tento důvod musí být analyzovány také.

V případě obsedantně kompulzivní poruchy způsobené stresem, jsou léky podávány psovi v naději, že se nejen snižovat stres, ale také omezit pravděpodobnost jakýmikoliv agresivními výbuchy. Úzkost případů souvisejících se považují identifikaci a odstranění základní příčiny úzkosti, ať už je to jiný živočišný nebo nedostatečná pozornost. Případy se týkaly nudy jsou nejvíce snadno zabýval a obvykle jen zapojit stále více zabývá se svým psem. Vystavovat se ho na spoustu činností, dlouhé procházky, hraní náročných her a obecně jen vynaložení co nejvíce jeho energie jako možné, bude obvykle stačí, aby se zabránilo pocity nahromaděné frustrace, že disk zvířat k nevychovanost.

V mnoha případech však, možná zjistíte, že tam není žádný skutečný důvod k Canine obsedantně-kompulzivní poruchou, a že jsme prostě zdědili tendenci jako záležitost genetiky. Pokud je to případ vašeho psa, pak léčba nemoci je prostě buď naučit se vypořádat s podivné chování on nebo ona se projevuje, nebo pokus v průběhu času k nápravě přes technikami pro úpravu chování, pokud je problém natolik závažné.
OCD, obsedantně kompulzivní porucha, zdravotní problémy, zdraví, Genetické poruchy, poruchy Získané, behaviorální trénink, trénink

Potrhané vazy ovlivnit Zvířata stejně jako lidé
Ringbone a kulhání u starších pracovních koní
Klíšťata
Endokardiální fibroelastóza
Moon slepota u koní má špatnou prognózu Long Term
Sluchu snadno zjistit, Not So snadno vyléčit
Málo Nozdry (stenotických nares): Dýchací Easy Once Again
Měď toxikóza: Most často vyskytuje v plemena teriérů
Renální amyloidóza
Progresivní retinální atrofie
Pohyby uškrtit stehno v Kavalír King Charles španělé jsou spojeny s Syringomy

Leave a Reply