Rozvoj pes First Aid Kit

V případě nouze, většina lidí má dobře zásobený lékárničku k dispozici pro svou rodinu, ale občas zapomínáme, že má mimořádné psí lékárničku pro jejich mazlíčka. Bez ohledu na to, jak opatrní jste, tam je vždy možnost nehody nebo zranění Vašeho psa či končí až v situaci, kdy budete potřebovat pomoc někoho jiného s jeho nebo její zraněné domácího mazlíčka, takže byste měli být vždy připraveni a připravené. S první pomoci psa nouze kit na straně mohl dělat rozdíl v závažné nebo život ohrožující situaci.

Můžete si koupit ready-made pes lékárničky nebo koupit položky, a vyrobit si vlastní. To je nejlepší, aby plně zásobený psa první pomoci nouze kit doma a jednoho nebo více přenosných psí lékárničky pro cestování. Některé z míst, která jste měli vždy přijmout nouzové přenosné lékárničku s vámi [patří:

Vaše vozidlo

Chalupa

Kempování

Vodácký

Turistika a backpacking

Cestování

Vytvoření základní první pomoci psa kit je snadné. Použijte plastový, nepromokavého obalu s těsnou těsnícím víčkem pro vaše sady a vždy obsahovat kopii svého domácího miláčka a léky, zdravotní záznam, i své pravidelné a mimořádných veterinárních numbers poradna telefonní, hodiny, umístění, a to jak na státní a místní jed-control telefon čísla. Ty by měly zahrnovat tyto základní dodávky ve vašem psa lékárničky:

Dobrý výběr sterilní gázou polštářky v různých velikostech

Gáza nebo Vet válce zabalte bandáže

Oba malé a velké nelepící sterilní bavlněné bandáže

Nůžky

Lepicí a papírová páska

Peroxid vodíku nebo fyziologický roztok pro čisté řezy a poškrábáním

Pinzety a zvětšovací sklo pro nalezení a odstranění klíšťat, třísky, a cizí předměty,
Antibakteriální mast, krém nebo sprej a bavlněné tampony

Balená voda pro chlazení vašeho domácího mazlíčka, pokud v šoku, úžeh, nebo pro odplavování řezy a zranění

Tourniquet zastavit silné krvácení

Cold Pack pro zranění vyžadující ledu, jako podvrtnutí

Deka

Antihistaminiky, podávanými tablety pro alergických reakcí

Kapátko a humbuk

Rektální teploměr nebo digitální teploměr pro člověka

Je také praktický při přenášení psa první pomoci knihu, která řeší konkrétní zranění nebo nemoci.

Mnoho základních nebo obecné první pomoci tipy jsou podobné pro lidi a psy. Nezapomeňte, že pokud váš mazlíček je zraněný, bude mu pravděpodobně strach a bolest nebo nepohodlí velké, takže vždy pohybovat psa pečlivě a jemně, takže se nemusíte zhoršit nebo zhoršit zranění. Někteří psi, bez ohledu na to, jak děti, které běžně nejsou, může lapat nebo chytit na vás, když jsou v hodně bolesti, takže buďte opatrní s vaším bezpečně, jako i vaše domácí mazlíčky. Použijte punčochy, měkkým hadříkem pásy nebo gáza k čenichu psa v případě potřeby. Nikdy se nepokoušejte přetáhnout nebo zvednout zraněného psa, který je velký. Místo toho, abychom něco použít jako nosítka, jako je hodit koberec nebo na desce.

Pokud váš pes má nehodu a že jeho noha může být rozbito, některé znaky pro kontrolu zahrnují otok, příznaky misshaping dolní končetiny, nemůže podporovat psi tělesné hmotnosti, nebo noha visí ochable. Po znehybnění nebo muzzling svého psa, pokud je to nutné, zkontrolujte nohu zjistit, zda se jedná o uzavřená fraktura bez kůže lomem, nebo otevřenou zlomeninu s kostí představení, nebo ránu v blízkosti přestávce. Pokud není přestávka v kůži, zkuste dlahu psa nohu, ale když se objeví silné bolesti při pokusu nebo noha je hrubě deformovaná, podpořit zraněného nohu s velkým ručníkem a dostat svého psa k veterináři, nebo nouzové kliniky okamžitě. Pokud je rána otevřená, použijte čistou vodu důkladně vypláchněte ránu a pak kryt s čistým hadříkem nebo sterilní obvaz. Nepoužívejte dlaha otevřenou zlomeninu, místo toho podporuje nohu s velkým ručníkem a získat lékařskou péči co nejdříve.

Normálně, pokud řez na vašeho domácího mazlíčka, je přibližně půl palce nebo méně v průměru, lze obvykle léčit svého psa, aniž by ho do svého veterináře. Začněte tím, že opatrně vyjměte srst kolem řezu pomocí elektrické nůžky. Smíchejte jednu lžičku soli do přibližně dva šálky teplé vody a použijte pro omyjte zvířata ránu. Teplá voda funguje v pořádku, pokud nemáte k dispozici sůl. Použijte pinzetu a lupu, pokud je to nutné, aby se odstranily veškeré kusy trosek a pak převozu pokračovat ve výplachu, dokud jste úplně odstraněna všechny nečistoty a špínu z vašich psů rány. Použít aktuální antibiotika sprej, krém, nebo použijte antimikrobiální rány krém, po návodu. Použijte obvaz na ochranu, pokud je rána na nohu nebo na části vašeho psího těla, které je pravděpodobné, že si narazil nebo třel. Bedlivě sledovat a pokud řez nevykazuje zlepšení po několika dnech, vypadá zánět, nebo se stane větší, vyhledejte veterinární pomoc. Pokud váš pes má obrušování méně než půl palce, proveďte stejný první pomoc můžete použít pro řezy.

Pokud jste ořezávání vaše domácí mazlíčky nehty, uřezali jednoho příliš krátký a začne krvácet a neskončí, použijte vlhký mýdlo. Nalepte psi krvácení hřebík do mokré mýdlo, pokrývající hřebík. Můžete také použít jedlou sodu nebo mouka, přidejte trochu vody dělat to do pasty, a pak uvedení na psy nehtu. Položte svého psa na svou stranu, když použijete mýdlo, mouka, nebo jedlou sodu, protože odstraňuje tlak na vašeho domácího mazlíčka nohy. Pokud vaše psy zbytky nadále krvácet, zabalit obvaz velmi volně kolem něj, dokud se krvácení zastaví. K dispozici je ve formě prášku k dispozici na trhu vyrobené speciálně pro krvácení nehty.

Pokud váš pes má hlubokou ránu nebo odříznuta závažným krvácením, platí přímý tlak k újmě. Udržujte svého domácího mazlíčka jako stále a stabilní, jak můžete, aby se zabránilo další újmě a dostat ho do svého veterinárního lékaře nebo nouzové kliniky tak rychle, jak je to možné.
Zdraví, First Aid Kit

Megaesophagus
Tricky porucha často napodobuje epilepsie, IBS
Bolesti zad, příznaky Nohy slabost nervů, Související syndromu
Levandule Hříbě syndrom: Vzácné Fatal Stav Ve Arabové
Klíšťata
Oh ty Pretty Baby Blues
Endokardiální fibroelastóza
Progresivní retinální atrofie
Pelger-Huet syndrom: Přihlásit věcí příštích?
Psí kapání z nosu: mizerná situace pro všechny druhy
PRA: Sight-Stealing genetická porucha, Listy Psi Blind, ale ne utrpení

Leave a Reply