Srdce šelesty

Srdce šelest může být stanovena jako svištící zvuk slyšel o veterinárním lékařem při zkoumání kočku. Šelest dochází z důvodu srdeční chlopně nefunkční. Srdeční šelest není nemoc sama o sobě, ale ukazuje na srdce a dalších zdravotních problémů.

příčin.

Srdce může být ventil příliš silný nebo poškozené, a proto se nezavře správně. Když se to stane krev uniká z ventilu a rozlít do okolních oblastí. Svištící zvuk potvrzuje, že tam je nějaký druh únik děje v době, kdy je hodnota uzavřen (smluvní). Existují různé klasifikace srdečních šelestů v závislosti na turbulence (nestacionární proudění) a rychlosti, (rychlost průtoku krve).

Klasifikace jednoduché srdeční šelest je kvůli hodnota poruchy. Klasifikace funkční srdeční šelest je kvůli chlopenní vadou a extracardial (mimo srdce) faktory, které by mohly být jiné onemocnění.

Bakterie je nejčastější příčinou prevenci srdečního hodnotu správnému uzavření. Ve starších koček, může být bakteriální akumulace být důsledkem špatné zubní hygieny.

Tachykardie – je stav, kdy srdce bije obvykle rychle.

V chronických příčin anémie, může kočičí také získat šelest srdce, příčinou tohoto srdeční šelest je méně vážný, než když je přímo v důsledku poruch srdečního ventilů. Pokud je určeno chudokrevnost srdeční šelest obvykle zmizí také.

Perikard výpotek – abnormální množství tekutiny (krev) v dvouvrstvého vaku obsahující srdce.

Pleurální výpotek – abnormální množství tekutiny (krev) v pleurální dutině, která je oblastí obklopující plíce.

Horečka

Hypertyreóza – kde tělo produkuje příliš mnoho hormonů štítné žlázy, který je odpovědný za regulaci těla je fyziologické funkce.

Kardiomyopatie je nejčastější u starších koček. Kardiomyopatie je výsledkem nemocné srdečního svalu. Existují tři typy kardiomyopatie,

Dilated (DCM), kde stěny srdce balón a řídnout.

Hypertrofická (HCM), kde jsou stěny zahustit na levé straně pro kočku a tohoto zahušťování také způsobuje ztuhlost a interferuje s procesem okysličování krve.

Idiopatická – je chytit všechny termín pro neznámé kardiomyopatie z srdečního svalu.

Diagnóza

Srdce šelest může být detekován veterinární lékař pomocí jednoduchého stetoskop. V případech, kdy veterinární lékař domnívá, že je vážným problémem pro srdeční choroby dalších diagnostických nástrojů, budou použity. Váš veterinář může trvat vzorek moči, aby se přeshraniční spolupráce krevní test, echokardiogramu, angiogram, a srdce poleptání.

Pokud kardiomyopatie – městnavé srdeční selhání je podezření, bude veterinární lékař také elektrokardiogramu a hrudník X-ray udělal stejně.

Příznaky

Whooshing nebo svištící zvuk

Kdy se vaše kočka u veterináře

Pokud je kotě má šelest to není důvod k obavám, ale pokud šelest je doprovázen dalšími příznaky, zejména u starších koček je čas na vaše kočka se odhlásila. Tyto příznaky mohou být, kašel, ztráta chuti k jídlu, letargie, horečka, kulhání, nebo nohou paralýza, dýchací problémy, jako je obtížné dýchání a lapal po dechu.

Prognóza

Mnoho koťata se rodí se srdečními šelesty a přerůst nimi. To nepředstavuje důvod k obavám. Pokud však kočičí vyvíjí šepot v jeho pozdnější celá léta to může být čas k obavám. Některé kočkovité šelmy ještě žít normální život, zatímco jiní se mohou vyvinout městnavé srdeční selhání.

Nicméně, dokonce s kardiomyopatií, pokud se tato choroba byla zjištěna před symptomy prezentovaly kočkovité šelmy mohou ještě žít normální život, ale byla-li nemoc diagnostikována v předběžných fázích, kočky mají v průměru tři roky, než se rozvíjet srdečního selhání a skončí.

Pamatujte si, i když se srdeční šelest sám o sobě není důvodem k obavám je často svědčí o vážnější základní příčiny, nikdy ignorovat doprovodné příznaky a dostat vaše kočka k veterináři, jakmile si všimnete je.
Zdravotní problémy, Srdce šelesty, zdravotní problémy, zdraví

Fosfofruktokináza Nedostatek: Uvedení jaro Zpět na vašeho psa v kroku
Zakrslosti Gene nedílná součást některých psích plemen, Problematická pro Ostatní
Trávicí Canal Funkce V Horse Health
SCID V Arabové
Oddělené sítnice častou příčinou slepoty psů
Heartworms
Opisováním: A Sign Of nudy ve stájích
Kalení Chrupavka
Mýty a nedorozumění s obřích plemen psů
Jawbone poruchy u psů
Šedý zákal může ovlivnit vaše Canine

Leave a Reply