Staphylococcus intermedius: A Nasty Kožní bakterie

Kožní infekce u psů, známé jako pyodermie, jsou obvykle způsobeny typ normální pleť bakterií známých jako Staphylococcus intermedius. Tato bakterie je vždy přítomen na kůži a sliznice, ale v některých případech se stává nekontrolovatelný na kůži a vede k závažným infekcím. Často tyto podmínky patří imunitní související onemocnění na psa, podvýživa, zranění nebo trauma nebo jiné změny v psím prostředí, nebo se stravou, která způsobí, že psa, aby zdůraznil.

Existuje několik různých typů pyodermie, které lze nalézt na psa. Jsou rozděleny do kategorií podle úrovně tkání, které zahrnují a sahají od povrchových infekcí známý jako povrchové pyodermie do velmi hlubokých infekcí, které mohou být způsobeny nadměrným poškrábání a kousání zamořené oblasti. Oni jsou také určeny jako primární, nebo příčinou infekce, nebo sekundární, výsledkem nějaké jiné podmínky nebo zranění, které pak nemá bakterie přístup k kůži psa.

Povrchová pyodermie je nejprve známý jako odlupování kůže, často kolem oblasti, kde je srst vystupuje z kůže. Škálování může zdát být připojeny na vlasy a může být často sklouzl dolů vlasového folikulu. Tam mohou být malé pupínek like puchýřky na ploše, nebo pes může dokonce dojít vypadávání vlasů, kde měřítko je těžký. Povrchová pyodermie je častější u krátké vlasy plemen a obvykle infikované nebo zanícené oblasti kůže je na hlavě, krku a těla, ne na nohou a ocase. Zánět kůže způsobí, že vlasy se postavit velmi rovné, i když běžně se naplocho na kůži psa. Kromě toho lze vlasy snadno odtažení z kůže se jen prsty, a to je důležité v diagnostice tuto podmínku jiných kožních onemocnění, jako jsou bleší alergie. V dlouhodobějším vlasy kolie chová stejné trendy lze uvést, ale tam jsou jen zřídka puchýře spojené s červenými šupinatá. Vypadávání vlasů dojde přes malé a velké plochy těla a hlavy.

V hlubokém pyodermie způsobené Staphylococcus intermedius plocha bude okoralý, mají vypouštění kočička a krve a velmi hrozné vůně. Pokožka bude velmi bolestivé a citlivé a pes bude vysoce namáhané s podmínkou. Oni oblastí postižených hluboké pyodermie ztratí vlasy, ale budou mít také léze, otok a zánět a být velmi horký na dotek.

Povrchová pyodermie způsobené Staphylococcus intermedius lze léčit s aktuálními a ústních antibiotik obvykle předepsané pro až 30 dní, ale chronické stavy mohou vyžadovat 8-12 týdny na antibiotickou léčbu, aby zajistily, že problém byl opraven. Hluboká pyodermie bude vyžadovat pravidelné, časté koupání s antibakteriálními šampony, profesionální hřebelcovat oříznout kabát a udržet psa bez případných povrchových pyodermie problémů, ústní a aktuální léčby antibiotiky, jakož i vyšetření k jiným komplikacím, které mohou být vedoucích k rozvoji hluboké pyodermie.
Staphylococcus intermedius, zdravotní problémy, zdraví, Kožní, získané poruchy

Zánět žaludku
Renální amyloidóza
Kočičí akné
Vzácné Brain porucha postihuje psi rovnováhu, koordinaci
Vrozená Jaterní fibróza V švýcarských koně Freiberger
Narození Obtíže
Pemphigus foliaceus
Juvenile Onemocnění ledvin je rozšířená v mnoha plemen
Potomac Fever: Sezónní Bakteriální infekce
Alergické a Hormonální kůže
Výhody psů pro starší dospělé

Leave a Reply