Vakcína Sensitive

Tradiční praxe prevence a dobrého zdraví ve vaší kočky vždy zahrnoval roční očkování a přeočkování výstřely. Nicméně, může kočka mít příliš mnoho očkování? Co se stane s kočkami, které jsou citlivé vakcína?

Není pochyb o tom, že vědecké důkazy ukazují výhody očkovány kočka má odvrátit takové choroby jako kočičí leukémií, parvo, kočičí psinka, a další. Vzpomeňte si na staré přísloví, unce prevence se vyrovná libře léku. Samozřejmě, že chcete, aby vaše kočka zdravá, bez nemocí, šťastný a následně prodloužit jeho život. Vakcíny zachraňují životy. Existují méně případů panleukopenii (kočičí Distemper) mezi kočičí populace, protože divů vakcín.

Nicméně stejně jako lidé mohou být alergičtí na některé vakcíny, může tak kočkovité šelmy. Vakcína citlivé kočky mohou být alergičtí na libovolný počet látek v rámci jednotlivé vakcíny, protilátky, stabilizátory a tak dále. Jako lidé, kočka může být mírně nebo vážně nemocné po podání vakcíny. V extrémních případech může zemřít v důsledku jediné aplikaci nebo s roční očkování kvůli častým expozice látkám (antigenům) v rámci vakcíny.

Před provedením očkování proces ve slepé víře, stejně jako bezpečnostní opatření, dozvíte vše, co můžete o očkování, přečíst na netu, poraďte knihovny a zvířecí časopisy získat dobré pochopení toho, co je v sázce, a pak se zeptejte svého veterináře o o výhodách a nevýhodách jednotlivých očkování hodlá spravovat.

Chcete-li chránit vaše kočka před často se vyskytujících onemocnění, jako je parvo, ale vaše kočka potřebovat očkování na vzteklinu a jiné očkování, pokud nejsou zaznamenány ohniska v oblasti, kde žijete? Například, je nutné očkovat proti vzteklině ve venkovských zvířat, která přijde do styku s volně žijícími zvířaty, ale hrozba nakaženého zvířete kousání nebo poškrábání město kočka je téměř nulová. Chcete-li předejít problémům dříve, než nastanou, ale současně době, nechcete, aby nad očkovat, nebo přes medikaci stejně.

Moderní veterinární praxe se mění paradigmata. Nový výzkum je prováděn na nutnost častých očkování a imunizace, přičemž v účtovat výhody a vedlejší účinky, které nepříznivě ovlivňují zdraví vakcíny citlivé kočky. Někteří odborníci jako Dr. Dunn jehož článek [u] Má Stres poškodit imunitní systém? [/ U], Dog světový časopis, říjen 2006. Domnívám se, že celkový zdravotní stav a imunitní systém koček je ohrožena, protože vakcín a imunizace, zatímco jiní samozřejmě nebude souhlasit.

V současné době, odborníci i nadále nesouhlasí, zda vakcína koktejly (několik vakcín, stejně najednou) jsou účinnější než individuální správu vakcíny v intervalech předurčen.

Současně dobu, po kterou bude muset být unavený z nároků, které očkování oslabují autoimunitní systém a nechte zvíře zranitelný. Někteří odborníci se domnívali, že změněné autoimunitní systémy se stanou trvalou mutace v budoucích generací koček a jiných zvířat.

Lékařské důvody ke znepokojení

Někteří tvrdí, že vakcíny způsobují rakovinu, artritida, stres, letargie a další změny v chování. Neexistuje žádný vědecký důkaz na podporu těchto tvrzení v současné době, a není tam žádný způsob, jak dráždit si nové projevy od pre-existující podmínky.

Anafylaxe je termín používán pro těžké alergické reakce na něco, co může být aplikován například vakcíny nebo požití polykání. Ačkoli vzácný, pokud jde o vakcín tento stav může způsobit srdce a respirační selhání během několika minut až po celou dobu, celý den poté, co vaše kočka byla očkována.

Příznaky

Příznaky Anafylaxe patří, zvracení, průjem, oteklou tvář, slabý puls a rychlý srdeční tep, studený nohy a bledé dásně, šok, křeče, kóma a smrt.

Vyhledejte okamžitou veterinární pomoc, pokud si všimnete některého z těchto příznaků.

Změny v chuti k jídlu a chování nebo Slight Fever

Příznaky se obvykle prezentují okamžitě a poslední za den nebo dva.

Tyto příznaky nejsou považovány za závažné a ne okamžitou pozornost je nutno.

Závěrečná poznámka, jedna kočka v 15.000 je řekl, aby byl vakcína citlivé a újma v důsledku nežádoucích účinků, jako smrti od očkování a imunizaci. Pozitivní přínosy ochrany vaší kočky dobrého zdraví daleko převyšují negativní dopady.
Vakcína Sensitive, zdravotní problémy, zdraví, alergie, poruchy Získané, Lékařské

Grass Nemoc nejvíce převládající v Spojeném království
Potomac Fever: Sezónní Bakteriální infekce
Fosfofruktokináza Nedostatek: Uvedení jaro Zpět na vašeho psa v kroku
Obavy s průjmy nebo zbarvená moč u koní
Nekrotizující myelopatie: Jak se vyrovnat
Poruchy imunitního systému Strike Psi stejně jako lidé
Problémy se zuby: Plaque výstavbě, tatarské problémy
Budoucnost arabského plemene
Podlitiny a krvácení u psů s trombocytopenií
Hive Talkin ‘- Psi Get The Itch příliš
Bite Rány

Leave a Reply