Závažným problémem jsou ve vysílení Letní teplo může být Fatal

Heat pokoření, více obyčejně známý jako tepelná mrtvice, je potenciálně fatální onemocnění, pro jakéhokoliv plemene psa, dokonce i ty, které se používají k teplým podnebím. Přehřátí psů je velmi podobný stavu vidět u lidí, a dojde-li psa chladicí systém není schopen dostatečně regulovat tělesnou teplotu, což vede k selhání srdce a smrt.

Plemena, které jsou v největším riziku tepla cévní mozkovou příhodou jsou velmi aktivní velká nebo obří plemena a plemena, které mají tupý typu nos známý jako brachycefalickým psů. V mopslík-čichal chovy dýchacích cest, které zchladí vzduch v nose jsou příliš krátké, aby bylo možné správné teplotních změn, což problémy s dýcháním a další stres na těle v extrémních okolních teplot. V větších, aktivní plemen psi prostě neuvědomují, že jsou přehřátí, dokud není příliš pozdě a oni začali mít problémy v činnosti.

Jeden z nejhorších možných příčin úpalu je pes je vlevo v autě v horku. Každý pes zůstane v autě na slunci při venkovních teplotách nad 90 stupňů Celsia může zemřít z heatstroke za méně než 20 minut. Pokud je pes již nemocný, příliš teplé nebo ve stresu tím, že sám ve vozidle nebo jen vracel z výkonu mohou začít mít problémy v mnohem kratším čase. Psi, kteří jsou venku vykonávají na slunci může trvat déle, než se rozvíjet počáteční příznaky úpalu nebo mohou být pomalejší ve vývoji, ale bude stále stejně závažné, pokud se neléčí ihned.

Pes je normální teplota je někde mezi 99,5 a 102,5 stupňů Celsia. Na výše 103 stupňů pes začne vykazovat známky tepelného mrtvice, která bude zahrnovat nadměrné lapal po dechu a slintání, hlasitý chraplavý nebo řvoucí zvuky při dýchání, poruchy chůze, mdloby, dezorientace, slabost, ztráta rovnováhy a případné zhroucení. Když psí vnitřní teplota dosáhne 107 stupňů je to vážná mimořádná tělesných funkcí začne se nezdaří v tomto bodě.

Při prvních příznacích tepelného mrtvice okamžitě dostat psa do chladnější oblasti. Odstín je přijatelná, ale klimatizovaném prostoru je ještě lepší. Nabídka chladný, ale ne ledové vody a nechte psa pít stejně jako on nebo ona chce. Udržujte psa v chladném místě, dokud teplota těla je zpět do normálu a dýchání je pravidelné a stabilní. V případech, kdy je pes již zhroutily nebo je zobrazeno dezorientaci nebo slabost, bude dodatečné chlazení zapotřebí okamžitě. Opláchněte psa s chladnou, ale ne ledové vody. Udržujte vody tekoucí přes psího těla a krku, ale ne přes hlavu. Typicky v této fázi pes nepije však to je v pořádku nabídnout vodu, soustředím se jen na chlazení máchání nebo vanou. Okamžitě volejte veterináře nebo si psa mimořádné klinice.

Vzhledem k tomu, je to takový závažný stav, a je fatální, zvažte pečlivě sledovat svého psa s ohledem na aktivity v žáru dne. Jen chodit na psa nebo poskytnout výkon v chladnějších ranních a večerních hodinách, vždy poskytují stín a hodně čerstvé, chladné vody, když je pes vlevo venku a dokonce i přenášet vodu s sebou na výlety nebo dlouhé procházky. Nezapomeňte se zastavit na cestě a nabízí psovi napít, kdykoliv si vzít jednu.
Teplo vysílení, zdravotní problémy, zdraví, Získané poruchy, poruchy Různé, Heat Stroke

Sub-aortální stenóza: Zděděno srdeční vada u některých plemen
Schnauzer Comedone syndrom: Making Best of It
Fanconi syndrom: Zděděno Onemocnění ledvin
Mýty O mange
Správa Hubnutí u obézních koní
Známky a příznaky
Keep Your Dog Trezor z chemických jedů
Retinální Folds: oční vady byste měli být vědomi
Spinal Ochrnutí V Dogs, různé příčiny u různých plemen
Jaké jsou kravský postoj dělá na koně?
Prsní Rakovina Ve starších Feny

Leave a Reply