Známky a příznaky srdeční a respirační problémy u koní

Není nic tak hrozné jak mít krásné, zdravé kůň náhle onemocněl. Často existuje několik prekurzory příznaky na znamení, že kůň může být rozvoj srdeční nebo respirační problémy, které, pokud se neléčí, může být fatální.

Koně jsou obecně velmi nepravděpodobné, že by náhlý srdeční selhání, které vede k okamžité smrti. Co my víme, jako srdeční selhání u lidí je vzácné u koní, ale mají tendenci mít horší fungování srdečního svalu vede k únavě, neschopnost vykonávat nebo práci a letargii a nedostatek energie a nadšení. Koně, od přírody, jsou velmi zvědavé a aktivní zvířata, takže jakékoli změny v jejich zájmu v prostředí kolem nich, nebo změny z aktivních, energetických koně na unavené, neaktivní koně jsou obvykle příznaky vážnému zdravotnímu stavu. Tyto podmínky mají tendenci stát se více významný jako pro koně věky, a dokonce může být zaměněny za stáří.

Nejčastějším srdce problémem u koní je atriální fibrilace. To je stav, který způsobuje nepravidelný srdeční tep, známý jako arytmie. Přesná příčinou fibrilace je vzhledem k nervových vzruchů není prováděných správně do srdce, což má za následek svalů srdce není zcela relaxaci a smluvní, ve skutečnosti snižuje schopnost srdce pumpovat krev. Nepravidelné arytmie nemá vzor, ​​když budete poslouchat srdce, spíše se zdá, že se bije náhodně, bez nastaveného rytmu jako normální srdce. Elektrokardiogram může skutečně ukázat srdečního rytmu a bude poskytovat určitou diagnózu. Podmínkou bude se postupně zhoršuje, jak srdeční sval nadále pracovat přesčas, což má za následek špatné celkové prognóza u stavu. Koně mohou být léčeni léky zvané quinidine, pokud mohou být sledovány nepřetržitě v koňovitých klinice nebo v léčebném centru, měl podmínku za méně než čtyři měsíce a jsou jinak normální koně bez dalších srdečních problémů. Chinidin může být vysoce toxický lék, takže pouze veterinář, který je obeznámen s postupem, by obvykle koní specialisté, dohlíží na léčbu.

Koně mohou mít infekce a další nemoci, které ovlivňují srdce, stejně jako infekce a onemocnění může mít vliv na dýchací systém. Koně mohou mít problémy s horní nebo dolní části dýchacího ústrojí, z nichž každý má různé příznaky. Výtokem z nosu, kašel, obtížné dýchání, horečka, ztráta chuti k jídlu a energie jsou všechny známky dýchacími potížemi. Kromě virových infekcí a bakterií, mohou koně také mají fyzické deformity horních cest dýchacích v nose a krku, které mohou mít vliv na příjem a vyhoštění vzduchu. Typicky tyto podmínky budou vrozená, nebo předložit při narození, ale mohou být výraznější, protože kůň zraje a roste. Chirurgická léčba obstrukce horních cest dýchacích, jsou obvykle velmi úspěšné, protože jsou antibiotické léčby horních a dolních cest dýchacích. Pokud koně mají závažné infekce, které mají vést k převodnění hromadí v plicích tato tekutina může být vypuštěn pomocí výhybkách, dávat tkáně čas na uzdravení.
Respirační problémy, poruchy Získaná, zdraví

Hypertrofická osteodystrofie Je Large Breed Growth Problém
Hive Talkin ‘- Psi Get The Itch příliš
Ušní maz Nahromadění
Strongylus vulgaris: Deadly Worm
Oh ty Pretty Baby Blues
Asymetrický čelistí
Laminitidy Nebo Zakladatel: nejčastější příčinou problémů nohy
Myasthenia Gravis: Vypnutí, ale léčitelné, Problem
Málo Nozdry (stenotických nares): Dýchací Easy Once Again
Jak se starat o koně trpí podvýživou
Folikulární Dermatitida Annoying Skin Problem

Leave a Reply